Chiny Aluminiowa listwa krawędziowa producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Zeng

Numer telefonu : 0086 15989979982

WhatsApp : +8615989979982

Free call
Foshan Summey Metal Products Ltd

Foshan Summey Metal Products Ltd

Telefon / WhatsApp / Wechat: 86--15989979982

               

  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: 2,000,000-3,000,000 Rok założenia: 2012
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Lichan jest wiodącym producentem i dostawcą aluminiowych materiałów dekoracyjnych w Foshan City w prowincji Guangdong w Chinach. Od założenia w 2012 roku nasza firma rozwinęła się na dużą skalę i wiodącą manfuacturer z dużą prędkością. Naszymi głównymi produktami są okładziny z płytek aluminiowych, aluminiowe wykończenie podłogi, aluminiowe wykładziny dywanowe, aluminiowe nakładki schodowe, aluminiowa listwa przypodłogowa, wykończenia z płytek ze stali nierdzewnej, wykończenia z płytek PCV, profile aluminiowe do wytłaczania i profile drzwi oraz inne ozdobne profile wykończeniowe. Zajmując ponad 20 000 m², nasza fabryka posiada jedną linię produkcyjną na najwyższym poziomie, która obejmuje projekty produktów, rozwój form, wytłaczanie profili aluminiowych, wykończenie powierzchni itp. Posiadamy ponad 500 form tego typu, aby spełnić różne wymagania klientów z całego świata. Mamy kolejne warsztaty do wykańczania powierzchni, powierzchnia profilu może być wykonana z różnych zabiegów i kolorów Nasza obróbka powierzchni profili aluminiowych obejmuje anodowane, polerowane, szczotkowane, malowanie proszkowe, druk termotransferowy, elektroforezy i tak dalej. jeśli nasze standardowe kształty i wykończenia powierzchni są poza twoimi pomysłami, to nie ma znaczenia, możemy otworzyć formy według twojego produktu lub nowego projektu.

Historia
Założona w 2012 roku, nasza firma rozwija się na dużą skalę producenta i dostawcy aluminiowych profili dekoracyjnych wyciskanych, w szczególności wykończenia płytek aluminiowych z dużą prędkością.

Usługa
1. Obsługa przedsprzedażna

  • Jako zapytanie, polecaj najbardziej odpowiednie produkty lub zaproponuj projekt jako swoje wymaganie.
  • potwierdzić rysunek, długość, kolor, wykończenie powierzchni
  • jeśli jest to nowa forma, wyślemy do ciebie próbkę w celu potwierdzenia po zakończeniu próby

2. Serwis posprzedażny

Terminowe śledzenie transportu ładunków

terminowa komunikacja z klientami i pomaga rozwiązać każdy problem z produktami

3. Indywidualne pakowanie jest zawsze mile widziane

4. Pomagaj zorganizować transport

Transport lotniczy, transport morski

International Express: DHL, TNT, FedEx, UPS, EMS, ETC.

Cały czas próbujemy!

Nasz zespół
Posiadamy silny zespół członków, obejmuje ponad 10 sprzedawców, 2 projektantów, 5 wykwalifikowanych techników, 5 asystentów QC i ponad 200 pracowników. Przy każdym procesie, osoby z nim związane kończą każdy proces z dużą odpowiedzialnością. Zależy nam na oferowaniu najlepszych produktów naszym klientom.

Jesteśmy pełni inteligentnych, napędzanych ludzi, którzy dbają o to, aby to zrobić, i relacje, które budujemy, niż o udowodnienie, jak mądrzy jesteśmy. Nasz członek naprawdę stał się cennym przedłużeniem zespołów naszych klientów.

Nasza postawa "jeden zespół" rozkłada silosy i pomaga nam skutecznie angażować się z produktów na linię frontu. Nasz wspólny styl pracy kładzie nacisk na pracę zespołową, zaufanie i tolerancję na rozbieżne opinie. Ludzie mówią nam, że jesteśmy przyziemni, otwarci i zabawni.

Mamy pasję do prawdziwych wyników naszych klientów i pragmatycznego dążenia do działania, które rozpoczyna się w poniedziałek rano o 8 rano i nie rezygnuje. Pozyskujemy klientów za pomocą naszej zakaźnej energii, aby zmienić kij.

I nigdy nie idziemy w samotności. Wspieramy i wspieramy rozwój osobistych historii wyników. Równoważymy wyzwania i współtworzenie z naszymi klientami, budując wewnętrzne możliwości, które są im potrzebne, aby stworzyć powtarzalne wyniki.

Ciężko pracujemy, ale nie traktujemy siebie zbyt poważnie. Lubimy to, co robimy i dużo się śmiejemy ... najczęściej w nas samych.
Inaczej jest z nami pracować.

  • David

  • William

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość